OGÓLNOPLSKI TURNIEJ WIEDZY BRD

Aktualności, Niedziela, 21 kwietnia 2024
OGÓLNOPLSKI TURNIEJ WIEDZY BRD

W dniu 19 kwietnia 2024r. w Szkole Podstawowej Nr 3 w Zamościu odbyły się miejskie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych miasta Zamość.

Do rywalizacji przystąpiło 11 zespołów szkół podstawowych w dwóch kategoriach wiekowych. Uczniowie rozwiązywali zadania teoretyczne z zakresu przepisów ruchu drogowego i skrzyżowań. Następnym etapem był sprawdzian umiejętności praktycznych – Miasteczko Ruchu Drogowego, Sprawnościowy Tor Przeszkód i Pierwsza Pomoc Przedmedyczna.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę w składzie: grupa I – Martina Faustini, Nikola Zygmunt, Tomasz Bazylak i Jakub Płatek zajęła II miejsce, natomiast grupa II – Tymon Chmielewski, Adrian Sendłak i Kacper Żabiński VI miejsce.

Gratulacje!!!

Nauczyciel: Grzegorz Baj