GODZINY DOSTĘPNOŚCI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW 2023/2024
Godzina dostępności (konsultacji) dla uczniów i rodziców
(60 min.) w II półroczu roku szkolnego 2023/2024
l.p. |
Nazwisko i imię nauczyciela |
Dzień tygodnia i godzina |
1. |
Gil Dominika |
piątek 8.00-9.00 |
2. |
Strach Katarzyna |
piątek 7.45-8.45 |
3. |
Banaś Eliza |
poniedziałek 14.30-15.30 |
4. |
Adamczuk Aleksandra |
poniedziałek 14:35-15:05 |
5. |
Baj Grzegorz |
piątek 7.30-8.00 |
6. |
Brojewska –Komisarczuk Dominika |
czwartek 7.00 - 8.00 |
7. |
Chadam Anna |
-------------------------- |
8. |
Daniłow Lucyna |
środa 14.25-15.20 |
9. |
Dzioch Andrzelika |
wtorek 6.50 - 7.50 |
10. |
Dziubińska Anna |
poniedziałek 16.30 - 17.30 |
11. |
Flis Tomasz |
czwartek 14.35 - 15.35 |
12. |
Gaca Beata |
poniedziałek 14.30-15.30 |
13. |
Goraj Małgorzata |
czwartek 7:30 - 8:00, piątek 7:30 - 8:00 |
14. |
Grzesiuk Ewa |
czwartek 7.30-8.00 ; 12.30-13.00 |
15. |
Haniewska Angelika |
sobota 13.00-14.00 |
16. |
Jamroż Irena |
poniedziałek i piątek 6.30-7.00 |
17. |
Kaczebura Joanna |
środa 7.30 - 8.00, piątek 7.30-8.00 |
18. |
Klech Ewa |
poniedziałek 10.30 -11.30 |
19. |
Ks. Krzaczkowski Mateusz |
środa 15.30 - 16.30 |
20. |
Krzyżanowski Grzegorz |
Poniedziałek 7:30-8:00, Środa 7:30-8:00 |
21. |
Kuśnierz Katarzyna |
Wtorek 8:30-9:30 |
22. |
Kycko Monika |
Poniedziałek 7.20-7.50, piątek 14.25-14.55 |
23. |
Leńczuk Agnieszka |
czwartek 7.20-7.50 |
24. |
Mamełka Marta |
środa 7.00 - 7.30, czwartek 16.15 - 16.45 |
25. |
Mazur Barbara |
wtorki 7.20-7.50, środa 7.20-7.50 |
26. |
Metyk Krystian |
poniedziałek 14:35 - 15:35 |
27. |
Misztal - Zarębska Małgorzata |
wtorek 16.30 - 17.30 |
28. |
Momot Anna |
czwartek 15.20 - 16.20 |
29. |
Momot Witold |
piątek 7.00 - 8.00 |
30. |
Nowakowski Wiesław |
środa 14.25- 15.25 |
31. |
Olejarczuk Monika |
poniedziałek 7.00-8.00 |
32. |
Ks. Osuchowski Dominik |
Czwartek 14.00-15.00 |
33. |
Palikot Bożena |
poniedziałek 10.00 -10.45, i 15.20 - 15.35, |
34. |
Pańczyk Barbara
|
wtorek 15.00 - 16.00 |
35. |
Pieczykolan Lidia |
poniedziałek 7.00 - 8.00 |
36. |
Piela Anna |
poniedziałek 13:25 - 14:25 |
37. |
Piróg Dariusz |
—------------------------- |
38. |
Płatek Wioletta |
piątek 15.00 - 16.00 |
39. |
Pogódź Agnieszka |
----------------------- |
40. |
Radlińska Anna |
środa 7.20-7.50, czwartek 7.20-7.50 |
41. |
Ratyna Magdalena |
poniedziałek 7.30-8.00 |
42. |
Sak Elżbieta |
środa 15.40-16.40 |
43. |
Skiba Katarzyna |
środa 15.20 - 15.50 |
44. |
Skoczylas Diana |
poniedziałek 16.30-17.30 |
45. |
Smolińska Beata |
-------------------- |
46. |
Sobota Bożena |
---------------------- |
47. |
Stępora Mariusz |
piątek 7:00 - 8:00 |
48. |
Swatko Katarzyna |
środa 15:20-16:20 |
49. |
Szot Patrycja |
Poniedziałek 15.20- 15.35, Wtorek 7.05 -7.50 |
50. |
Turczyn Teresa |
wtorek 7.00-8.00 |
51. |
Tyburska Elżbieta |
środa 7.00 - 8.00 |
52. |
Tyszko Edyta |
wtorek 15.25-16.00 |
53. |
Węcław Robert |
środa 7.00-8.00 |
54. |
Wilkiewicz-Juś Jolanta |
poniedziałek 14:35-15:35 |
55. |
Zawiślak Iwona |
poniedziałek 7.20-7.50, wtorek 7.20-7.50 |
56. |
Szykuła Ewa |
środa 16.30-17.30 |
58. |
Kosz Karolina |
piątek 14.25 - 14.55 |
59. |
Demczuk Małgorzata |
środa, piątek 16.00 - 16.15 |
60. |
Gregorczyk – Słota Dorota |
środa 7.30 - 8.00 |